Terug
Land
Terug
Mijn auto's
-
Vervangingsonderdelen voor uw wagen

-
Informatie
De hatchback Fiat Seicento 187 zijn auto’s voor in de stad met 3 deuren en werden van 1998 tot 2010 gemaakt. De productie gebeurde in Polen. De grootste pluspunten van deze hatchback is dat de prijs zeer scherp is, de montage prima is en dat de kofferbak lekker ruim is. U treft een enorm aanbod van onderdelen voor deze auto in onze online webshop. Abonneer u op de nieuwsbrief om de nieuwste onderdelen te zien en bestel onderdelen voor de Fiat Seicento 187 voor een zeer scherpe prijs.
De technische kenmerken van de hatchback Fiat Seicento 187
De auto had een lengte van 3322 millimeter, een breedte van 1508 millimeter en een hoogte van 1420 millimeter. De kofferbak had een grootte van 170 tot 810 liter. De auto lag 150 millimeter boven het wegdek. De as aan de voorkant had remschijven, de as aan de achterkant trommelremmen. De ophanging voor en achter was onafhankelijk.
Het koetswerk van de auto was zeer sterk, waardoor de auto veel veiliger was. De auto weegt tussen de 730 en de 750 kilo, afhankelijk van het model.
De meest verkochte modellen
In zijn totaliteit kwamen er van de hatchback Fiat Seicento 187 (1998-2010) ruim 10 modellen van de band rollen. Deze reden bijna allemaal op benzine. Een paar modellen reden op elektriciteit. De benzinemodellen werden op de voorwielen aangedreven, de elektrische modellen werden op alle wielen aangedreven.
Het model 1.1 Fire 8V werd het meeste verkocht. Dit model heeft een motor met 4 cilinders, 8 kleppen en levert 54 pk. Het koppel is maximaal 88 Nm. Optrekken doet de hatchback in 14,5 seconden. De topsnelheid is 150 kilometer per uur. Door middel van de multipoint brandstofinspuiting verbruikt de auto niet veel: om 100 kilometer af te leggen 4,7 liter op de snelweg, 6 liter op gecombineerde wegen en 8,3 liter in de stad. De auto kon met maximaal 440 kilo worden beladen. De auto werd geleverd met een handmatige versnellingsbak met vijf versnellingen. Enkele modellen hadden voor de koppeling een elektronische controle, deze hielp de chauffeur bij het schakelen.
De modellen vand Fiat Seicento 187
Men kon de hatchback in 5 modellen aanschaffen: S, SX, Citymatic, Suite en Sporting. Tevens kon men kiezen uit de volgende pakketten: Young, Sole, Sound, Hobby, Active, Team en nog een paar.
Het model Suite had standaard stuurbekrachtiging, centrale deurvergrendeling, airco, een stabilisatorstang, airbags aan de voorkant, gordels met spanners en van tevoren geïnstalleerde bekabeling voor een geluidssysteem. Optioneel kon men kiezen voor ABS met remkrachtverdeler. Ook had men de keuze voor een afwerking voor de stoelen van leder, lichtmetalen velgen en nog wat andere opties.