Terug
Land
Terug
Mijn auto's
-
Vervangingsonderdelen voor uw wagen
De auto’s van het merk Rolls-Royce behoren tot de premiumklasse en worden door het bedrijf Rolls-Royce Motor Cars Ltd. uit Engeland gemaakt. Het bedrijf valt onder de BMW Group. De oprichting gebeurde in 1906.
De technische eigenschappen van de auto’s van Rolls-Royce
De buitenkant van deze auto’s zien er imposant uit. De grote grille met de mascotte “Spirit of Ecstacy” is het herkenbare gedeelte van de auto. De portieren gaan naar de achterkant open (zelfmoordportieren), die tegen de richting van het rijden opengaan, zijn een innovatieve uitvinding in de autobranche van vandaag de dag. De auto’s vallen in het premiumsegment en zijn behoorlijk groot. Bijvoorbeeld de sedan Phantom van de 8e generatie is 6092 millimeter lang, 1990 millimeter breed en 1640 millimeter hoog. Door deze kenmerken hebben de auto’s vaak prijzen in de wacht gesleept op het gebied van design, zoals de Red Dot. De coupé Phantom Drophead verdiende deze prijs in het jaar 2008 en de sedan Ghost in 2010.
De binnenzijde heeft een afwerking van leder en andere natuurlijke afwerkingen. Ieder onderdeel in de cabine is uniek. De bovenkant heeft bijvoorbeeld een sterrenhemel bij het nieuwste model van de Phantom. Extra comfort wordt bereikt doordat de zetels een massagefunctie hebben welke in vele richtingen en standen te verstellen zijn.
Wat opvalt aan de binnenzijde van de auto’s van Rolls-Royce is dat deze heel goed geïsoleerd zijn tegen het geluid. In zijn klasse heeft de SUV Cullinan een prima demping. De fabrikant maakt gebruik van dubbele beglazing, de ruiten zijn 6 millimeter dik. De binnenkant van het koetswerk is voorzien van een uitstekende isolatie tegen het geluid en weegt maar 130 kilo. Tevens hebben de auto’s banden van het merk Continental met een vulling van schuim. Op die manier is het geluid nog geen 9 dB onder het rijden.
Wat te vermelden is, is dat deze auto’s met de hand in elkaar gezet worden, vaak is dit voor andere merken niet te betalen. Al het werk aan de auto, behalve de 12 lagen met lak op het koetswerk, wordt handmatig door deskundigen uitgevoerd. Daarna worden de auto’s gedurende 200 kilometer getest op een testbank. Als de auto bijna klaar is haalt men de units uit elkaar, repareert men de gebreken en zet men de auto helemaal in elkaar. Op die manier zorgen ze ervoor dat de onderdelen van Rolls-Royce zeer betrouwbaar zijn. In sommige gevallen wordt 1 auto in elkaar gezet. Het bedrijf heeft in 2013 voor een klant een coupé Sweptail gemaakt. De achterkant van deze auto is langwerpig en heeft hetzelfde design als de klassieke auto’s van het merk. Men heeft deze auto op het onderstel van de coupé Phantom gemaakt.
autoonderdelen24.be: alle gewenste reserveonderdelen voor uw voertuig
Via onze online winkel treft u een enorm assortiment van artikelen voor zeer betaalbare prijzen. Wij verkopen alleen onderdelen, zoals bougies, interieurfilters, remblokjes en vele andere onderdelen, van gerenommeerde merken. U kunt dus geld en tijd besparen, wij zorgen ervoor dat de spullen snel geleverd worden.