Terug
Land
Terug
Mijn auto's
-
Vervangingsonderdelen voor uw wagen

-
Informatie
Het model Škoda Favorit Forman (785) is een stationwagen en heeft 5 deuren en werd van 1988 tot 1995 gemaakt. In het midden van Europa was dit een van de meest populaire auto’s. Daarnaast werd hij veel in Argentinië, Chili, Colombia, Israël, Peru en Ecuador verkocht. In zijn totaliteit maakte men 219.254 stationwagens. Via onze online winkel bent u in staat om Škoda Favorit Forman (785) onderdelen voor een zeer nette prijs aan te schaffen. Vraag gerust al uw vragen aan onze deskundigen: zij staan altijd voor u klaar en kunnen de juiste onderdelen voor uw auto kiezen.
De technische eigenschappen van de Škoda Favorit Forman (785)
De auto had een lengte van 4215 millimeter, een breedte van 1620 millimeter en een hoogte van 1425 millimeter. De kofferbak had een grootte van 420 tot 1300 liter. In de cabine konden 5 mensen plaatsnemen. De auto lag 120 millimeter boven het wegdek.
De ophanging aan de voorzijde is onafhankelijk, aan de achterkant is deze semi-onafhankelijk. Vaak zitten er op de vooras remschijven en aan de achterkant trommels.
De meest gangbare modellen
In de tijd van productie kwamen er van de Škoda Favorit Forman (785) stationwagens 10 modellen van de band rollen. Deze werden allemaal op de voorwielen aangedreven en hadden een motor op benzine. De auto’s hebben een handmatige versnellingsbak met 5 versnellingen.
Het model 1.3 MT met 68 pk was de meest gewilde. Dit model heeft een motor met 4 cilinders, 8 kleppen en voorzien van het Bosch systeem Mono-Motronic ECU dat zorgt voor een éénpunts-injectie. Ook heeft dit model een katalysator. Het maximale koppel van dit model is 103 Nm. De auto heeft 15 seconden nodig om 100 kilometer per uur te bereiken en de maximale snelheid is 150 kilometer per uur. De auto gebruikt om 100 kilometer af te leggen gemiddeld 6,9 liter. De auto kan met 440 kilo worden beladen.
De accessoires van de Favorit Forman (785)
De Favorit Forman (785) stationwagen kon men in 5 modellen bestellen: S, L, LS, LX en GLX. Daarnaast waren er gelimiteerde modellen te koop: Silver Line, Black Line, Green Line, Million Edition, X Line, Favorit Bike Line, Solitaire, Komfort, Marathon, Excellent, Prima en nog een paar.
Het model Black Line was de meest gewilde. Men had het koetswerk in het zwart gespoten. De lichtmetalen velgen en de uitlaat had ook deze kleur. De auto was voorzien van elektrische vergrendeling, sproeiers op de koplampen, geluidssysteem van Blaupunkt voorzien van zes speakers en een toerenteller. De ruitenwissers kon men in een interval stand zetten. De versnellingspook en het stuur waren van leder voorzien. De stoelen achterin hadden automatische hoofdsteunen.