Dynamo 31100-5A2-A02RM BV PSH, ACKOJA
Filters
Details
  • Laadstroom [A]: 110
  • Riemschijven: Met vrijlooppully
  • Spanning (Volt): 12
  • Kwaliteit: STANDARD LINE
  • Voor OE nummer: A5TL0581
  • Nieuw onderdeel zonder waarborg
  • Conditie: Geheel nieuw
ОЕ-nummer
Gratis verzending voor dit artikel
Prijs incl. 21% BTW, Gratis verzending
In voorraad
Kopen
311005A2A02RM BV PSH
Dynamo / Alternator 125.578.110.130 BV PSH 311005A2A02RM HONDA
  • BV PSH Dynamo / Alternator Art.No 125.578.110.130, 31100-5A2-A02RM voor HONDA
  • Dynamo / Alternator (125.578.110.130) BV PSH, OEM - 31100-5A2-A02RM HONDA gunstig
  • OEM - 31100-5A2-A02RM voor HONDA - Dynamo / Alternator BV PSH
  • HONDA BV PSH Dynamo / Alternator 12V, 110A, B+ (M6), Ø 58,0 mm
Dynamo / Alternator BV PSH 311005A2A02RM
125.578.110.130 12V, 110A, B+ (M6), Ø 58,0 mm
Artikelnummer: 125.578.110.130
0/5
Details
  • Laadstroom [A]: 110
  • Spanning (Volt): 12
  • Riemschijf-Ø [mm]: 58,0
  • Aantal groeven: 7
  • Klem: B+ (M6)
  • Kwaliteit: +Line Original
  • Aantal gaten voor montage: 3
  • Conditie: Geheel nieuw
ОЕ-nummer
Alternatieven weergeven
31100-5A2-A02RM ACKOJA
Dit is een standaard-afbeelding
  • Riemschijf-Ø [mm]: 58,0
  • Aantal groeven: 7
  • Klem: B+ (M6)
  • Aantal gaten voor montage: 3
Alternatieven weergeven
Artikelnummer: ZN5683
0/5
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten