Terug
Land
Terug
Mijn auto's
-
Vervangingsonderdelen voor uw wagen

-
Informatie
De cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ) biedt ruimte aan 4 personen en werd van 1996 tot 2006 gemaakt. Wat opviel is dat de auto redelijk klein is, goed presteert en zeer te betalen is. De auto is een uitstekende manier om te gaan vissen. Via de online webshop treft u een enorm assortiment aan artikelen. Abonneer u in de webshop en u bent in staat om reserveonderdelen voor de cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ) te kopen in slechts een paar minuten.
De technische kenmerken van de cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ)
De cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ) had een lengte van 4330 millimeter, een breedte van 1841 millimeter en een hoogte van 1840 millimeter. De auto lag 195 millimeter boven het wegdek. De kofferbak had een grootte van 350 tot 1200 liter, afhankelijk van de stand van de achterbank.
De ophanging aan de voorkant was onafhankelijk en voorzien van dubbele wishbones, aan de achterkant was deze afhankelijk. Door de as was het koetswerk stijver, waardoor de auto minder ging slingeren. Het dak van stof was van sterk textiel. De auto had 3 portieren en een dubbel uitgevoerde achterklep.
De as aan de voorkant had gekoelde remschijven, de as aan de achterkant normale remschijven.
De meest verkochte modellen
In totaal kwamen er van de cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ) 10 modellen van de band rollen. Deze reden op diesel of benzine. Ze werden op alle wielen aangedreven. Men had de keuze uit een automaat met vier versnellingen of een handmatige versnellingsbak met vijf versnellingen.
Het model TD 2.9 op diesel werd erg veel verkocht. Dit model heeft een motor met 5 cilinders, 10 kleppen, een turbo met intercooler en is goed voor 210 pk en het koppel is maximaal 256 Nm bij 2100 toeren per minuut. De auto kan met maximaal 710 kilo worden beladen. De maximale snelheid van de auto was 156 kilometer per uur. Optrekken naar 100 kilometer per uur duurde 16,9 seconden. De auto verbruikt om 100 kilometer af te leggen 9,8 liter op gecombineerde wegen, 8,6 liter op de snelweg en 11,8 liter in de stad. De auto heeft een automaat.
De modellen van de cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ)
Standaard had de cabrio terreinauto SsangYong Korando II (KJ) belangrijke systemen. De auto had standaard elektrische ruiten, centrale deurvergrendeling en andere opties. Er zat een lendensteun in de stoel van de chauffeur. De stoelen achterin kon men platleggen. Ook waren de spiegels elektrisch en verwarmd. De auto had getint glas. Optioneel kon men kiezen voor metallic lak voor het koetswerk en een afwerking van leder voor de binnenzijde.